Ovládání Siemens Synco living


Švýcarský systém zónové regulace topení a chlazení pro rodinné domy a byty Siemens Synco living je oblíbený díky bohatým možnostem rozšiřování, mimo jiné i o ovládání z tabletů a chytrých telefonů.

Webserver Siemens OZW772

Webový server je základním řešením pro dálkové ovládání Synco living. K centrální jednotce QAX9x3 se kabelem připojí modul OZW772 a ten dále ethernet kabelem do domácí LAN. Synco living pak lze ovládat webovým prohlížečem z různých zařízení v domácí síti. Komfort ovládání je omezen možnostmi webových stránek a rozlišením obrazovky použitého zařízení.


Siemens HomeControl IC

Aplikace Siemens HomeControl IC je k dispozici ke stažení pro systémy Android a iOS (Apple). Umožňuje každodenní ovládání Synco living prostřednictvím seznamu ikon nejběžnějších funkcí. Se Synco living komunikuje prostřednictvím modulu OZW772.Tefora SL Remote

Aplikace Tefora SL Remote pro Android mobily a tablety je optimalizována pro efektivní a komfortní dotykové ovládání topení, chlazení a spínacích skupin v Synco living.
Soustřeďuje klíčové ovládací prvky na jedné přehledné ovládací obrazovce, urychluje spuštění aplikace ukládáním dříve načtených informací a celkově zefektivňuje a zpříjemňuje každodenní ovládání Synco living. Oproti již zmíněným řešením má SL Remote přehledněji seskupené vybrané datové body Synco living podle místností.
Se Synco living komunikuje přes OZW772 buď přímo, anebo - zcela bez zásahu do nastavení vaší domácí sítě - portálem Synco IC.

Kontakty pro podrobnější informace najdete na http://www.tefora.eu/home/kontakty.