LaunchPort & iPort - dobíjení iPaduCož takhle mít domácí iPad

kdykoli připravený k použití (nabitý, neuspaný...)
vždy po ruce na bezpečném místě
snadno ovladatelný i v zadokovaném stavu
bleskurychle odnímatelný ?
LaunchPort: bezdrátové dobíjení iPadu v magnetickém držáku na stěně nebo na stole


iPad bezpečně odpočívá na stěně obývacího pokoje nebo v ergonomickém stojánku na stole, zobrazuje užitečné údaje a dobíjí se. Silné neodymové magnety iPad pevně přichytí, abyste ho mohli pohodlně bez držení používat i na základně. Čtyři aretační body usnadní natočení do vhodné polohy.

Kdykoli iPad potřebujete použít, prostě ho sejmete z magnetického úchytu. Žádné starosti s tím, zda je nabitý, kde jsme ho naposledy nechali ležet, kde je nabíječka atd. Po skončení práce s iPadem ho zase jednoduše přiložíte na zeď nebo stolní stojánek.

Pouzdro zachovává snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům, zlepšuje reprodukci zvuku a přidává mini USB port.


LaunchPort je ideální právě ve spojení s domácí automatizací - pro iPad, který je soustavně na jednom místě. Ať už ve vaší 
domácnosti, kde usnadňuje její ovládání, anebo v zasedací místnosti vaší firmy. Přitom samozřejmě zůstávají zachovány obvyklé přednosti iPadu - komfortní práce s internetem a přehrávání multimédií. Nabíjecí pouzdro lze z iPadu snadno sejmout, takže není problém si samotný iPad vzít třeba na chatu nebo na dovolenou.

Podle barvy iPadu a svého interiéru si pouzdro na iPad zvolíte v černém nebo bílém provedení. Masivní stolní držák je k dispozici v exkluzivním leštěném hliníkovém provedení.
Bílý rámeček nástěnné nabíjecí stanice lze překrýt malbou.

Všechna LaunchPort pouzdra jsou kompatibilní s oběma typy stojánků. Můžete tedy např. stejný iPad dobíjet v přízemí na stěně, v patře ve stolním stojánku apod.


iPort Case&Stand: Pouzdro + stojánek = snadné dobíjení iPadu


Pouzdro iPort Charge Case

iPad uzavřete do tenkého pouzdra opatřeného kontakty pro dobíjení v svislé či vodorovné poloze.
Pouzdro umožňuje iPad jednoduše položit do stolní dokovací stanice, zároveň ale zachovává přístup ke všem konektorům a zařízením a chrání tablet před poškozením např. při pádu na zem. Když potřebujete "v terénu" dobít klasickou nabíječkou, nemusíte sundat celé pouzdro, stačí vyjmout drobný konektorový modul.
Pouzdro je kompatibilní s krytem Apple iPad Smart Cover.
K dispozici pro
  • iPad Air i iPad Air 2
  • iPad mini, iPad mini 2 a iPad mini 3
  • iPad 4


Dokovací stanice iPort Charge Stand

iPad v pouzdře položíte do drážky v stolní dokovací stanici, která ho hned magneticky přichytí. iPad si naklopíte podle toho, zda právě chcete psát na dotykové klávesnici, sledovat film či skypovat s přáteli.
Dokovací stanice zesiluje a směruje zvuk z reproduktorů iPadu.
12W zdroj zajistí rychlejší nabíjení než standardně dodávaný adaptér iPadu.
Do stanice vložíte kterýkoli iPad v pouzdře iPort Charge Case.

LaunchPort nebo iPort ?

Příbuzné produkty ze stejné tvůrčí dílny se hodí každý na něco trochu jiného:

LaunchPort je vhodnější pro iPady používané převážně na jednom místě (doma, v kanceláři), jen zřídka přenášené jinam. Zajišťuje uchycení iPadu jak na stěnu, tak i do stolního držáku. Umožňuje otáčení na výšku/na šířku. K dispozici v černé a bílé barvě.

iPort Charge Case&Stand je vhodnější jako "základní tábor" pro často přenášené iPady. Má lehčí pouzdro, zabírá méně místa na stole, nelze ho upevnit na stěnu. Je k dispozici v černé barvě.

Jak zjistím model iPadu ?

Přesný typ svého iPadu zjistíte na stránce https://support.apple.com/cs-cz/HT201471 podle čísla modelu na zadní straně tabletu.


Objednávky a podrobnější technické informace naLaunchPort je registrovaná ochranná známka Dana Innovations. Apple a iPad jsou registrované ochranné známky Apple Inc.