Tefora s.r.o.‎ > ‎

O nás

Člověk je v 21. století stále více obklopen technologiemi. Některé nám slouží dobře a spolehlivě už několik generací, jiné vstupují do našeho života teprve v posledních desetiletích a letech.
Naším cílem je učinit je přátelskými vůči vám, jejich uživatelům. Spojujeme spolehlivost, design a komfort s šetrností k životnímu prostředí i k vaší peněžence a pomáháme klientům navrhnout a realizovat optimální systém
inteligentní domácí automatizace jejich domu či bytu.

Nezaměřujeme se jenom na jeden typ řešení, které nemusí z hlediska funkčnosti, použité technologie a nákladů vyhovovat všem klientům.

Víme, že potřeby a preference se liší podle typu zákazníka, jeho věku, životního stylu, typu bydlení, příjmů.
Vyhodnocujeme proto námi nabízená řešení
z hlediska jejich praktické využitelnosti a pokrytí různorodých požadavků, přičemž naší výhodou je znalost a certifikace na několik předních systémů inteligentního řízení bytů a budov. Známe tedy jejich silné stránky a dokážeme je vhodně zkombinovat do integrovaného celku.

Pomůžeme všem investorům, kteří chtějí s přiměřenými náklady optimálně zvýšit užitnou i tržní hodnotu své nemovitosti. Nalezneme řešení jak pro ekonomicky uvažujícího vlastníka bytu, tak i pro developerskou společnost.